Diş Bakımı

Snap On Smile tak ve gülümse

Diş hekimine gitmeye korkuyor musunuz? Dişleriniz çapraşık, kırık,sararmış, yada eksik mi ? Yada diş yapınızdan memnun değil misiniz? Daha uzun, daha kısa, daha çıkık yada geride dişlere mi sahip olmak istersiniz? Artık acısız muhteşem dişlere sahip olmanız çok kolay.

Hospitadent dental group başhekimi yiğit kurt’un “TAK ve GÜLÜMSE“ dişler hakkında verdiği bilgiye göre, “Patentli bir ürün olan Snap On Smile, çok ince ancak kuvvetli bir yapıyla gerçek diş görünümünde estetik bir gülümsemeyi verebilen Dental Kozmetik bir ürün”, olduğunu anlatırken sözlerine şöyle devam etti.

Diş hekimine gitmekten, dişlerine işlem yaptırmaktan korkan ama diş problemleri olan hastalarımıza yönelik hazırlanan “ tak ve gülümse dişler “ ile korkmadan, bembeyaz dişlere sahip olabiliyorlar.
Nasa teknolojisiyle hazırlanan “ tak ve gülümse “ dişler, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Hastanelerimize gelen hastalarımızın ağız ve çene yapısı bilgisayar yardımıyla çıkarılıyor. Çıkarılan röntgen, Amerika’ya gönderilerek kişiye özel “ tak ve gülümse “ dişler kişinin isteğine göre, uzun, kısa,ince,kalın, geniş, dar, her şekilde hazırlanarak 2 hafta içerisinde bize geri gönderiliyor. Hastalarımızın bize sadece 2 sefer gelmeleri yeterli oluyor.Bizde hastalarımıza istedikleri şekilde gülümsemelerini sağlıyoruz.

Bu dişlerle fındık bile kırabilirsiniz…

“ tak ve gülümse “ dişlerin kullanımı da çok kolay “ diyen hospitadent dental group baş hekimi yiğit kurt, “ hastalarımızın kendi dişleri üzerine çok kolay bir şekilde takabildikleri bu kozmetik dişler ile yemek yiyebiliyor, kahve, çay içebiliyor, sakız çiğneyebiliyorlar. Yani günlük hayatlarında yaptıkları her şeyi bu dişler ile de yapabiliyorlar, dedi. Bu dişlere sahip olan kişilerin 5 yıl kullanabildiklerini belirten,
Yiğit kurt, “ dişlerimiz, kontak lens gibi, bütün gün dişlerinde kaldıktan sonra, akşam özel kutu içerisinde verilen solüsyona koymaları yeterli. Ertesi sabah kalktıklarında takıp, kahvaltılarını edebilirler.”

Hospitadent dental group başhekimi yiğit kurt, “ tak ve gülümse “ dişleri Türkiye’de ilk defa hastanelerinde uygulandığını belirtirken, bu dişlerin sadece “ snap on smile uygulama “ sertifikası olan diş hekimlerinin yapabildiğini ve hastanelerindeki diş hekimlerinin bu sertifikayı alabilmek için uzun süre kurs gördüğünü belirtti.

“ tak ve gülümse dişlerin avantajları,

Ağrısız, acısız, kişinin istediği şekilde dişlere sahip olmasını sağlar, hastalarımız kendi takıp çıkardıkları için istedikleri zaman kullanabilirler. 5 sene gibi uzun bir zaman kullanabilecekleri gibi, dişler üzerinde istedikleri değişiklikleri yapabilirler. Dental kozmetik bir üründür. “ snap on “ ile her şeyi rahatlıkla, yiyip, içebilir, hatta fındık bile kırabilirler. Diyerek sözlerine devam eden, yiğit kurt,
8 yıllık süren araştırma-geliştirme çalışması sonucu ortaya çıkan ürün, ‘diş çapraşıklığı olup da braket takmak istemeyen ya da kan sulandırıcı veya kullandığı diğer ilaçlar sebebiyle kapsamlı tedavinin yasaklandığı kişilere’ de tavsiye ediliyor. Yöntem, dişlerinde kalıcı renkleşme olanlara, implant uygulaması yaptıranlara, kapsamlı bir tedavi sonrası nasıl görüneceğini bilmek isteyenlere, gün içinde veya geceleri dişlerini fazla sıkan ya da gıcırdatanlara da yardımcı olmayı hedefliyor. diyerek sözlerine son verdi.

Kategori: Diş estetiği

Benzer Konular

Estetik Diş Fiyatları

Estetik Diş Fiyatları

Güzellik kavramının bütünlüğü içinde en dikkat çeken noktalardan biri dişlerdir. Diş sağlığı ve diş estetiğini...

Diş Estetiğinin Fiyatları

Diş Estetiğinin Fiyatları

Estetik diş fiyatları sizin talepleriniz, bulunduğunuz merkezin teknolojik önderliği, diş hekimin becerisi ile birleştiğinde değişkenlik...

Diş Estetiği Fiyatları

Diş Estetiği Fiyatları

Diş estetiği denilen işlemler için belirli fiyat aralıkları belirlemek çok güç, çünkü hem yapılacak çalışmalar...

Protez ve Protetik Diş Tedavisi

Protez ve Protetik Diş Tedavisi

Diş hekimliğinin ana branşlarından biridir. Halk arasında porselen diş, kuron, köprü, çivi diş, implant diş...

Zirkonyum Kaplama Diş

Zirkonyum Kaplama Diş

Günümüzde insanların estetik ihtiyaçlarının ve beklentilerinin artması sonucunda, diş hekimliğinde estetik teknolojisi hızla gelişmektedir. Bunun...

Yukarı