Diş Bakımı

Signal diş macunu

Signal, Unilever’in Ağız Bakım Pazarındaki markasıdır. Signal Türkiye pazarına 1984 yılında diş macunları ile girdi ve pazarın ilk kırmızı beyaz çizgili (iki renkli) diş macununu getirdi. 4 yıl sonra 1988 yılında Signal diş fırçalarını da piyasaya sürdü.

Signal, tüketicilerle buluştuğu ilk günden bu yana tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlayan uzman ve güvenilir marka olarak tanınıyor. Signal Araştırma Merkezi’nin her geçen gün geliştirdiği yenilikleri ve teknolojileri kısa zamanda piyasadaki ürünlerine uygulayarak bu güveni desteklemeye devam ediyor. Signal, sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çocuklara ve gençlere büyük önem veriyor.

Signal kendinizi ifade etmenizde en önemli rolün ağzınızda olduğunu düşünüyor. Diş macun ve fırçalarımız ile ağzınızı en sağlıklı halinde tutup, hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Diş macunları
Signal Komple Bakım 12: 12 ayrı diş ve dişeti problemine karşı geliştirilen üstün formülüyle dişlerinizde komple bakımın rahatlığını yaşayın.

Signal Beyazlatıcı sistem: Diş hekimlerince kullanılan Perlit sayesinde dişlerin yüzeyini zedelemeden temizler, parlatır, 4 haftada dişlere gözle görülür beyazlık sağlar.

Signal Beyaz güç karbonat: Çürüklere karşı koruma sağlar. Karbonatın gücü ile dişlere doğal beyazlık kazandırır.

Signal Beyaz güç yeşil elma ferahlığı: Çürüklere karşı koruma sağlayan Signal Beyaz Güç yeşil elma ferahlığı, yeşil elma aroması ile ağız kokusunu gidererek elma ferahlığı yaşatır.

Signal Beyaz güç nane ferahlığı: Çürüklere karşı koruma sağlayan Signal Beyaz Güç nane ferahlığı, nane aroması ile güçlü bir ferahlık yaşatır.

Signal White Now diş macunu: içerdiği mavi köpük ile dişlerinizin sadece bir fırçalama sonunda daha beyaz gözükmesini sağlar.*

Signal White Now Ice Cool Mint diş macunu : Signal White Nowdaki mavi köpük ile elde edilen anında beyazlığa buz gibi nane ferahlığı ekleyin, işte White Now Ice Cool Mint.

Signal Integral 8 Complete & White diş macunları : İçerdikleri çinko ve triklosan sayesinde diş ve diş etlerini koruyan Integral 8 serisi, diş hekimlerinin sıklıkla karşılaştığı sorunlara karşı üretildi.

Signal Nutri-activ diş macunu: Signal Araştırma Merkezi formülündeki florid, çinko, triklosan, E, F vitaminleri ve ayçiçek yağı ile diş ve diş etlerini, kanıtlanmış koruma ve besleme özellikleri ile yeni nesil gelişmiş bakım diş macunu sunmaktan gurur duyar.

Signal Çocuk diş macunları: 3-11 yaş arasındaki çocukların diş ve diş eti gereksinimlerine göre geliştirilmiştir. Barbie ve Spiderman karekterleri ve çekici lezzeti ile çocukların ilgisini uyandırıp, fırçalama alışkanlığı kazandırmayı hedeflemektedir.

Kategori: Diş macunları

Benzer Konular

Evde diş macunu nasıl yapılır

Evde diş macunu nasıl yapılır

Evde diş macunu nasıl yapılır? Günümüzde çocuklar için geliştirildiği söylenenler de dahil olmak üzere, marketlerden...

Goldslim diş macunu şikayet yorumları

Goldslim diş macunu şikayet yorumları

Kilo problemi duygu, düşünce ve davranış boyutunda yani zihinsel düzeyde çok yönlü ele alınması gereken...

Otomatik diş macunu sıkacağı fırça tutucu diş fırçalığı

Otomatik diş macunu sıkacağı fırça tutucu diş fırçalığı

Tüm Diş Macunu Boyutlarına Uygun Olan Otomatik Diş Macunu Sıkacağı İle Diş Macunları Artık Ortada...

Colgate Optik Beyaz Beyazlatıcı Diş Macunu

Colgate Optik Beyaz Beyazlatıcı Diş Macunu

Colgate Optik Beyaz derin beyazlatma güç, güvenli bir şekilde kullanmaya devam geliştirmek sonuç, daha beyaz...

Evde karbonat diş macunu tarifi

Evde karbonat diş macunu tarifi

Bir kaşık karbonata macun kıvamına gelecek kadar su ekleyerek kendi diş macununuzu elde edebilirsiniz. Karbonat...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. murat ertan diyor ki:

    DEĞERLİ SİGNAL ÇALIŞANLARI BEN ŞANLIURFANININ BOZOVA İLÇESİ BÜYÜKHAN İLKÖĞRETİM OKULUNDA MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPORUM 10 YAŞIMDAN BERİ SİGNAL KULLANIYORUM.BURDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZ UCUZ DİYE MARKASIZ DİŞ MACUNLARI KULLANIYORLAR.EĞER İLİTİŞİM KURABİLİRSEK SİZE FOTOĞRAFTA GÖNDERİRİM.BENİM SİZDEN RİCAM OKULUMUZA DİŞ MACUNU VE FIRÇA GÖNDERMENİZDİR.ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜR EDERİM.TELEFONUMU YAZIYORUM İLETİŞİME GEÇERSEK SİZE OKULUMUZ HAKKINDA RESMİ BİLGİLERİ VERİRİM ,SİZDE İSTERSENİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN TEYİT EDERSİNİZ GERÇEKTEN YARDILARINIZI BEKLİYORUM GEREKİRSE KARGO ÜCRETİNİ OKULUMUZ KARŞILAR…..TLF 05435719349

Yukarı