Diş Bakımı

Oral-B Professional Care Triumph 5000 diş fırçası

Oral-B ve İpana tüketici ve profesyonel ihtiyaçları karşılayacak en iyi çözümleri sunmak için kendi bilim adamları ve diş hekimliği bilimi ve uygulamaları konusunda uzmanlarla beraber ürünlerini geliştirmenin yollarını arıyor.

Yeni geliştirilen 3 boyutlu şarj edilebilir Oral-B Professional Care Triumph 5000 diş fırçası Oral B ve İpana tarafından en iyi ağız sağlığını sunmak için tasarlandı. Laboratuar ve klinik çalışmalarıyla kanıtlanmış başarıların ürünü olan 3 boyutlu titreşimli diş fırçası ile diş eti iltihaplarına ve plaklarına karşı savaşmak artık daha kolay. Oral B Triumph 5000, ulaşılması güç alanlarda %99.7’ye varan plak uzaklaştırma sunuyor.

Titreşim ve dönme teknolojisi ile 2 dakikada plaklara karşı yüksek etki ve üstün bir ağız sağlığı sunan Oral-B Professional Care Triumph 5000; pratik kullanımı ile diş fırçalama saatlerini keyifli hale getiriyor. Oral-B, 3 Boyutlu diş fırçası ile sadece güzel görüne gözalıcı beyazlıkta dişlere sahip olmakla kalmayacak aynı zamanda diş fırçalama alışkanlığınızı kökten değiştireceksiniz. 5 fırçalama modu bulunan (günlük temizlik, derinlemesine temizlik, hassas, cila ve masaj modları) elektrikli diş fırçası, ağzı 4 bölüme ayırarak fırçalamayı motive eden zamanlayıcısı ile dengeli fırçalamayı sağlıyor.

Bir diş fırçasının ilk tasarımından son üretimine kadar tüm teknoloji yolculuğunu daha üstün bir sağlık için gerçekleştiren İpana ve Oral-B, profesyonel ihtiyaçlara uygun bir tasarım geliştirirken daha sağlıklı bir diş için üstün performans sağlıyor. İpana 3 Boyutlu Beyazlık diş macununuzu diş fırçanızın üzerine sıkın ve sağlıklı ve beyaz bir gülümseme için 2 dakikalık keyfin tadına varın.

Benzer Konular

Dişler ne kadar fırçalanmalı

Dişler ne kadar fırçalanmalı

Acıbadem Bursa Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanları Dt. Mete Günbay, sağlıklı dişler için fırçalama...

Diş arası fırçası

Diş arası fırçası

Diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda dişler arasındaki ve dişetinin altındaki artıkları temizlemek için kullanılır. Bu alışkanlığa...

Dişler ne zaman fırçalanmalı

Dişler ne zaman fırçalanmalı

Uzmanlar, modern beslenme alışkanlıklarının bir parçası olarak tüketilen bazı yiyecek ve içeceklerin yüksek düzeyde asit...

Sensodyne diş fırçası

Sensodyne diş fırçası

Hassas dişler için özel olarak geliştirilen tüm Sensodyne diş fırçaları gibi Sensodyne Expert ve Sensodyne...

Yukarı