Sponsor bağlantılar

Ankete katıl

Dişlerinizi günde kaç defa fırçalıyorsunuz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Diş sararması

Diş sararması nasıl geçer nedenleri diş sarılığı nasıl giderilir bitkisel kesin çözüm.

Dişleri sarartan besinler

Beyaz ve parlak bir gülümseye sahip olmak bir yıl gibi bir süreye karşılık gelebilir. Buna ek olarak istediğiniz parlaklık ve beyaz dişlere sahip olduğunuzda ise özgüveniniz tavan yapabilir!

Diş beyazlatma genellikle güvenli ve etkili bir yöntemdir, aynı zamanda ilk etapta… devami

Diş taşı temizleme ücreti

Diş taşları özellikle gülüşümüzü ve dişlerimizin görünüşünü olumsuz etkileyen ve insanın genel görünüşü, imajı ve bakımı açısından oldukça bakımsız olduğu izlenimi veren bir diş sorunudur. Dişlerdeki taşlar sadece estetik ve görüntü açısından değil diş sağlığı bakımından da ciddi riskler, tehlikeler… devami

Diş lekeleri neden oluşur

Diş lekelerine, kötü ağız hijyeni, sigara kullanımı yada tükettiğimiz besinler kadar dişin yapısını içten etkileyen yaşlanma, uzun süreli antibiyotik kullanımı da neden olur.

Günlük ağız bakımına özen göstermek diş lekelerini daha oluşmadan engellemeye neden olur. Bakteri plağına karşı etkili ve… devami

Diş sararmasının sebepleri

İnternet sitelerinde diş beyazlatma ürünleri başlığı altında satılan bazı ürünler diş minesine zarar verebiliyor. Diş beyazlatayım derken diş sağlığınızdan da olmak istemiyorsanız uzmanların bu konudaki açıklamalarını mutlaka okumanızı öneririm.

Diş beyazlatma işleminin uzman hekimler tarafından yapılması gerektiğinin altını çizen Diş… devami

Sayfa12
Sponsor bağlantılar