Diş Bakımı

DİŞ İPİ KULLANIMI

Güzel bir gülümseme, dış görünümünüze ve kendinize duyduğunuz güvene, mükemmel bir dudak boyası ya da maskara kadar oldukça şey katar. Bu nedenle diş ipi kullanımını güzellik rutininizin bir parçası şekilde düşünün.
Güzel bir gülümseme, dış görünümünüze ve kendinize duyduğunuz güvene, mükemmel bir dudak boyası ya da maskara kadar oldukça şey katar. Bu nedenle diş ipi kullanımını güzellik rutininizin bir parçası şekilde düşünün. Diş ipini günün hangi saatinde kullandığınız ya da dişlerinizi fırçalamadan ilkin ya da sonrasında denemeniz ayrım etmez; mühim olan her gün diş ipi kullanmaktır. Dolayısıyla, rujunuzu sürmeden ilkin diş ipi kullanmayı anımsama olasılığınız daha fazlaysa, o vakit çantanıza, makyaj malzemelerinizle beraber diş ipinizi de koyun.
Çalışmalar, kişilerin dış görünüşünüzle alakalı şekilde hatırlayacakları en mühim şeylerden birinin, beş kilo fazlanız olması ya da üzerinizdeki ceketin rengi ya da seçimi değil, gülüşünüz bulunduğunu ortaya koymuştur.
Bu yüzden, amacınız ister potansiyel bir işvereni ya da müşteriyi etkilemek olsun, ister flörtünüzü (ya da eşinizi) fanatik bırakmak olsun, ister aynaya her bakışınızda dış görünümünüz hakkında kendinizi iyi hissemek olsun, dişlerinizi günde bir kez diş ipi ile paklayın ve gülümsemeyi unutmayın!
Temiz dişlerin diş sağlığına katkılarının ve göz alıcı bir gülümsemenin ruhsal tesirinin tadını çıkaracaksınız

Kategori: Diş ipi

Benzer Konular

Diş İpi Ve Kullanimi

Diş İpi Ve Kullanimi

Düzgün bir sekilde dis ipi kullanimi dis firçasinin temizleyemedigi(iki disin arasinda disetinin altinda) plagi ve...

DİŞ İPİ KULLANIMININ FAYDALARI

DİŞ İPİ KULLANIMININ FAYDALARI

Diş ipi kullanmayı, diş bakımı rutininizin düzenli, gündelik bir parçası durumuna getirirseniz daha ileri yaşlarda...

Diş İpi Nasıl kullanmalıyız

Diş İpi Nasıl kullanmalıyız

Diş İpi Nasıl Kullanılmalıdır? Doğru kullanıldığı takdirde, diş fırçasının ulaşamayacağı yerlerdeki; yani dişeti çizgisinin altındaki...

Diş ipi sağlıklımı

Diş ipi sağlıklımı

Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof....

Dental Floss Toothpick diş ipli kürdan

Dental Floss Toothpick diş ipli kürdan

Diş temizliğinde kullanılan ipli kürdanlar ulaşabilmesi zor bölgelere ulaşarak dişeti ve diş aralarını temizleye yardımcı...

Yukarı